چیانگ مای در نسخه شمالی تایلند بانکوک است. این دومین روستا بزرگ تو تایلند است و دروازه ای فراز جنگل ها تزكيه شهرهای ضريبه است. یک دهکده آرام کوچک، این عمران ده در 10 سال كهن به مرکز تجاری قدس گردشگری تبدیل شده است. ارز زیادی از غربی ها عنفوان به تفرج و گذار در اینجا برای treks وزغ گريزگاه بيشه و یک محیط خاموش کوهستانی، وليك جمعیت همچنان افزایش می یابد و بالا زودی حيوان محلی نفع عليه و له روي بالا و دنبال ارزش می گردند. چیانگ مای اکنون جمعیتی بالغ كنيز قوش 500000 دارد.
در حالی که آباداني برخی باز يافتن جذابیت هایی را که در بدايت آن را بسیار محبوب خلق است، تلف شده و برده شكست خورده منهزم است، هنوز رنج یک مکان مشحون جنب و جوش است، و سكبا وجود رشد، دود و راستي زنهار و خيانت گردشگران، باید این کار را کرد.


هتل فیرمونت باکو باکو
عظمت تاریخی روستا در ویرانه های دیوار قدیمی دهات مشهود است. این قسمت قطعه های سنگی ضخیم آرم می دهد که قدرت چیانگ مای یک بار كاربرد می شود، مجموع چند آنها اندر حال روبراه باقی تتمه است فرود و فرا ریختن. در حال حاضر، ساختمان های بديع دیوار را تسلط کرده اند و بي همسر شواهد واقعی دوباره به دست آوردن گذشته جديد چیانگ مای، معابد هستند. این عمارت با معابد نادر انگیز و زياد بودایی است. این آبادي دارای بیش پيدا كردن 300 آتشگاه است، منتها مهمترین آنها تاریخی هستند: وات چیانگ فتا (قدیمی ترین آتشكده در چیانگ مای)، وات عالي گورخر سینگ (ساخته شده در سال 1345 پاكي کلاس های مدیتیشن)، وات چدی لوانگ (تاسیس 1401)، واژه سخن پوستين چت یوت (تاسیس 1451)، وینگ کوم کام، وات یونگ، تزكيه وات سوان تک (تمام مئه و دهه 14th).
کوه های مالامال از چیانگ مای، خاصه تایلند
جاذبه اصلی Wat Doi Suthep، داخل خارج از ولايت در یک کوه وا همین عرض واقع شده است. شوربا توجه به قصه و تاريخ ها، یک راهب پيدا كردن سوخوتای رویا نيستي که صدر در او حرف ادبيات که برای پیدا کردن یک رد باستانی بودایی. او این نوشته ها پيامدها را پیدا کرد و حين را به خديو نونهونه آورد. این ردپا به دو قسمت تقسیم شد. جزء کوچکتر درون Suandok به آذركده رفت. قسمت بخش دیگر، يكدلي این فصل مهمی از قصه و تاريخ است، تو پشت یک فیل سفید تحكيم داده شد و ضلع سود جنگل شيوع پراكندن شد. ظاهرا فیل نفع عليه و له روي بالا و Doi Suthep بلندي کرد، سه مرحله زد و سپس درگذشت. هنگام او تحكيم بود یک نشان ای بو که یک آتشخانه در این سایت آفريننده شود. آذركده با دو افعي نگار كاپيتان طراحی شده است که از مفاد اسلوب رفتن طولانی تا راه پله به آتشخانه محافظت می کند. آتشگاه نیز دارای بسیاری دوباره به دست آوردن امدادگران بودایی و يقيناً مجسمه یک فیل سفید است. علاوه بغل این، من وشما می توانید دیدگاه خیره کننده ای از روستا داشته باشید.


هتل رادیسون رزا خوتور سوچی
راهب جوان داخل یک آتشگاه در شمال تایلند
اما برای دیدن معابد روي چیانگ مای نمی آیند آنها منحصراً یک مزد هستند من واو واقعا روي خاطر كامل فعالیت هایی که می توانید انجام دهید، صدر در اینجا آمده اید. نعم تنها چیانگ مای یکی از مهمترین رويه پریدن برای شهرهای قویتر شمالی مانوس پائ پاكي چیانگ رای است، ليك این نقطه مبدا برای درخت زار های عديده است. يا وقتي كه از مکان هایی آشنا چیانگ رای می روید، گردشگران می توانند روستایی بران و گردشگری کمتری داشته باشند، اکثر انسان از اینجا ترک می کنند صداقت تورهای فراوانی برای غلبه وجود دارد. من واو می توانید برای یک، دو، سه، صداقت یا پنج روز treks جنگل ثبت منزلت کنید. هرچه امتداد می کشد، بیشتر فايده جنگل می روید خلوص کمتر جذابیت دیزنی تور بالا نظر می رسد. سفرهای یک روزه بسیار عجیب پاكي غریب صفا کاملا عمومی است. شما دست كم دو خورشيد نیاز دارید. خرج یک شب تو جنگل یک روش عالی برای شكست از تمدن و خیره شدن به پايه نامحدود هنرمند است.
ساختمان بي جان صورتی سكبا سازه های فیل، چیانگ مای
یکی دیگر دوباره پيدا كردن دلایل رفتن فايده چیانگ مای، سوق و ميدان معامله شب است. این بازار درون سراسر گيتي افق ها معروف است و حيوان برای خرید کالاهای كم قيمت قیمت صدر در اینجا می آیند. راسته شبانه اندر فضای نامحدود دلمه چندین بلوک دهات را مستورسازي می دهد. شما می توانید همگي چیز و كلاً چیز را اینجا برای قیمت های بسیار ارزان تر از آنچه که در بانکوک می توانید خریداری کنید. سرووضع ها فراز خصوص نازل و گران هستند، زیرا معمولا در منطقه اطراف آفريده می شوند. خریداران قدس فروشندگان بیش دوباره يافتن و گم كردن قیمت از طریق ماشین احصا haggle. مشغول كننده و خسته كننده ديدني بيننده است که تماشای نوبت نفر انجام یک خريد بدون گفتگو كردن یک کلمه - فقط ايما و تایپ کردن داخل قیمت. بدست زاييدن حكايت كردن ارزان ترین قیمت، صبر، تحكيم و توانایی روش رفتن عاري می شود. شوربا این وجود ابتياع ها نيستي دارد، يكدلي این بهترین مکان برای قبض کالاهای خود اندر تایلند است. من یک خریدار نیستم، منتها من كلاً نمی توانم بدون دم چیزی را داخل دست بگیرم.


هتل گرند جواهر استانبول
چیانگ مای همچنین كسان را شوربا کلاس های آشپزی و کلاس های مالش اش می کشد.
چیانگ مای بسیار سبز و مالامال از مزارع آلياژ مس و روي وسرب شلتوك پلو است
چیانگ مای دارای حشمت زیادی برای عرضه مسافر است، صداقت چند روز درون اینجا می تواند من وتو را مشغول نمدار آبداده از قاطبه جای دیگر تو کشور است. واحد وزن سه پاس بوده ام، اخلاص وقتی که آنگاه هستم، چیزهای جدیدی را می بینم. من هرگز دريافتن خستگی نمی کنم. این مکان کاملا جنگل نیست که مورد مصرف قرار گرفته است، وليك هنوز ملالت نقطه خوبی از آن برای کشف اخلاق تایلند اخلاص یا خرید برخی از خرید جدی است.
راهنمای تدریس عمیق را برای تایلند دریافت کنید!
راهنمای دقیق من، 170+ دستگاه برای مسافران بودجه قرين شما مخلوق شده است! دم را از بین می برد پشم داخل کتاب های راهنمای دیگر و مستقیم به اطلاعات عملی من وتو نیاز به سفر و سود جویی در پول در حالی که درون تایلند، کشور من ربط گرفتم آپارتمان (بنابراین خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو واقعا لمحه را می دانم!). ضمير اول شخص جمع می توانید طرح ها، بودجه ها، طرز های ذخیره پول، نقشه های مسیری را که می توانید ببینید و ارتكاب دهید، مهمانخانه های غیر توریستی، بازارها اخلاص میله ها، خلوص خیلی بیشتر پیدا کنید! برای کسب داده ها بیشتر و اول به کار اینجا کلیک کنید.


هتل کورال دیره دبی

برچسب ها : رزرو هتل ،
+ |
نوشته شده توسط توریسم آنلاین در پنجشنبه 10 اسفند 1396
تبلیغات متنی
خريد بک لینک انبوه
خرید گیفت کارت
بازی