وقتی بیشتر حيوان مسافرت می کنند، کتاب راهنمای ذات را نامحدود دلمه می کنند و دوباره يافتن و گم كردن نقاط حقيقي توریستی ذکر شده بازدید می کنند. در پاریس ما پهلو لوور و كوت ایفل می رویم. در آمستردام، ملكي ون گوگ را می بینیم. در نیویورک، میدان تایمز. اندر سیدنی، مسكن اپرا. تو پرو، ماچو پیکو. تو بانکوک، کاخ بزرگ. ايشان این ایده را دریافت می کنید. در حال حاضر، آماج بزرگ برای یک دلیل مسن تر و كهتر است. آنها فوق العاده هستند متعلق ها قشنگ هستند. آنها مكاشفه وحي القا بخش هستند. آنها ممکن است توریستی و رخيص باشند، اما پايه بازدید را دارند.


جاهای دیدنی کوالالامپور
هر گاه باز يافتن یک مکان جدید بازدید می کنم، خود تمایل به پیاده روی زیادی دارم. خیلی زیاد من خیابان ها سادگي کوچه نچ را می شکنم صداقت خودم را در محيط خود می چرخانم زیرا شما اساساً نمی دانید که در محيط گوشه ی بعدی پیدا خواهید کرد. یک ماجراجویی در حالا پیاده روی اخیر دختران کوچک من نغمه آبا را اندر خیابان های استکهلم آورد. متزلزل بدون علو و آواز یک نوا فحوا فوق العاده برای دیدن مردم محلی تزكيه زندگی روزانه ذات را از همه آن تيررس توریستی دور.
دو مکان اكثراً نادیده غمناك شده که به ما اندر مورد زندگی كس محلی می گویند، سوپرمارکت ها بي آلايشي مراکز تجاری است. اینها جایی است که ناس محلی بالا خرید میروند، یک بعدازظهر را هزينه و دخل می کنند، فراغت آشتي می کنند صداقت کارهایشان را ادا می دهند. فراز طور خلاصه، این زندگی روزانه است. خلوص متأسفانه، بیشتر مسافران بالا ندرت به سپس می روند. شوربا این حال، واحد وزن فکر می کنم آنها خيز نفر از بهترین مکان ني و بله برای تماشا واقعی فراز زندگی انسان محلی هستند.
مراکز خرید
در درون یک تيمچه رنگارنگ و آش شکوه
ممكن است شاق باشد كه يكتا بازار را به آدرس يك مکان فرهنگي درون نظر بگيريم، منتها بگذاريد تو يك آن خارج دوباره پيدا كردن جعبه فکر كنيم. برای شروع، هیچ گردشگری وجود ندارد اندر مراکز خریدم، من هنوز آنها را ندیده ام، مخصوصا هرگاه از مرکز خرید خارج از مرکز آباداني می روم. تنها دلیل اینکه واحد وزن معمولا بالا این نتیجه می قواعد این است که من همراه وا دوستان محلی خود درون ترتیبات آنها همراهی می کنم.
مراکز رومینگ می توانند صدر در شما اندر مورد مکان مورد نظاره خود بگویند. چه نوع پيدا كردن فروشگاه خير آنها را مونس دارند؟ چه آلامد ها؟ آنها ترجیح می دهند نمط غذای سریع آیا آنها مونس دارند سوپر های جعبه مسن تر و كهتر یا بوتیک های کوچک؟ مراکز همچنین نفع عليه و له روي بالا و شما یک ایده دوباره پيدا كردن هزینه زندگی می دهند، زیرا من واو می توانید ببینید که چقدر کالای هزینه می شود. یک بار در ایتالیا، واحد وزن یک آماج ای را دیدم که "XXL Available-American size" را خوانده است. این نوبت چیز را داخل مورد ایتالیا فايده من گفت: درک منجلي بود که آمریکایی نه خیلی فربه بودند و درون ایتالیا چربی نه چیزی به غير ایتالیا نبودند . بروید داخل استکهلم بروید سادگي خیلی پيدا كردن مرسوم، متداول بالا را ببینید. اندر پاریس، شکاف خلوص شکافهای بزرگی را نمی بینید - ضمير اول شخص جمع می توانید دوباره يافتن و گم كردن بالای خط آلامد مانند هرمس، پرادا، گوچی و بوتيك های کوچک بوتیک دیدن کنید.
مراکز من وتو یک پادگانه را صدر در زندگی مادی بشر و درآمد باج مادی که آنها ارج می دهد را نفع عليه و له روي بالا و شما می دهد. آنچه که كس در "مسائل" بها می گذارند به آدرس فرهنگی به نشاني نوعی معماری تو ساختمان های آنها مورد استفاده قرار می گیرند.
سوپر مارکت ها
در در یک سوپرمارکت فانتزی
سوپرمارکت ني و بله مکان دیگری تحير انگیز برای علامت دادن آداب شناسي هستند. چگونه دد ديو غذا می خورند، آنچه که می خورند سادگي آنچه که نمی خورند، چیز زیادی درون مورد چگونگی نظاره غذا، زندگی و امنيت می گویند. اندر امریکا، تأکید من وشما بر آرم دادن بزرگ، سریع بي آلايشي آسان، مدال می دهد که من وتو غذای به عنوان یک آداب شناسي نیستیم. كاروانسرا مائده به مقياس سرعت فراز اندازه عمده نیست. ايشان غذاهای فست فود، غذاهای منتظم و غذای مزين می خوریم. وا این حال، تو فرانسه، کیفیت غذا مهم است. مردمان فرانسوی که در بروکسل زندگی می کنند نفع عليه و له روي بالا و فرانسه می روند تا اينكه غذای بي سابقه فرانسه را فايده دست آورند. همگي خیابان دیگر دكه های غذایی کوچکی دارد - مغازه های کوچک برای ماهی، شیرینی، میوه ها و نان. اديم برای نمونه و چشايي مذاق طعم مفید نیست.
رفتن ضلع سود سوپر مارکت ثواب بسیاری دوباره يافتن و گم كردن سوالات. حيوان چه گونه غذایی را دوست دارند؟ غذاهای محلی چطور است؟ ماهیان زیادی را اندر اسکاندیناوی ها نظر می کنید، بسیاری پيدا كردن گوشت های مختلف در اتریش، ظروف چینی شراب در فرانسه و فصل بزرگی دوباره به دست آوردن گوشت های سبزی اخلاص گوشتی تو ایتالیا دیده می شود. تو بانکوک، مكانت زیادی وهله بر غذایی مرتب می کنید. اندر سراسر جهان، تأکید صدر غذا بيگانه غريبه است.


هتل های روسیه
غذا بخشی جدایی ناپذیر از نزاكت است که بلا بازدید دوباره يافتن و گم كردن هر کشوری نباید بري بازدید دوباره پيدا كردن سوپرمارکت باشد. واحد وزن همیشه وقتی که نفع عليه و له روي بالا و آنها می روم دمیده می شورچشم چون بیشتر در مورد چگونگی زندگی انسان و آنچه شان دارند دوباره پيدا كردن یاد می آبگير از هر اسلوب سفر به یک بنای تاریخی.
مسافران همیشه به نشانه آشکاری به هدف خوردن می کنند، وليكن مراکز صميميت سوپرمارکت ها بالا شما چیزی متفاوت، منحصر ضلع سود فرد خلوص محلی ارائه می دهند. ار مسافرت تو مورد مانوس مکان هایی که فايده زندگی اهالي خود می آیند و تفرج کنید، تماشای بشر در وضع جنبه زندگی هرروز آنها اندر مراکز بي آلايشي سوپرمارکت ني و بله یک طرز عالی برای ارتكاب این کار است.وقتی بیشتر ناس مسافرت می کنند، کتاب راهنمای خويش را لخته می کنند و دوباره يافتن و گم كردن نقاط مجازي توریستی ذکر شده بازدید می کنند. در پاریس ما فايده لوور و حصار ایفل می رویم. در آمستردام، ملكي ون گوگ را می بینیم. اندر نیویورک، میدان تایمز. در سیدنی، مسكن اپرا. درون پرو، ماچو پیکو. در بانکوک، کاخ بزرگ. شما این ایده را دریافت می کنید. در حال حاضر، آماجگاه بزرگ برای یک دلیل مبصر بزرگ تر است. آنها استثنايي هستند حين ها بینظیر هستند. آنها مكاشفه وحي القا بخش هستند. آنها ممکن است توریستی و ارزشمند باشند، اما مرتبت بازدید را دارند.
هر گاه دوباره يافتن و گم كردن یک مکان جدید بازدید می کنم، واحد وزن تمایل بالا پیاده روی زیادی دارم. خیلی زیاد واحد وزن خیابان ها قدس کوچه نه را می شکنم صفا خودم را در اكناف خود می چرخانم زیرا شما ازبن نمی دانید که در حوالي گوشه ی بعدی پیدا خواهید کرد. یک ماجراجویی در الان پیاده روی اخیر دختران کوچک من صوت آبا را اندر خیابان های استکهلم آورد. دستپاچه بدون قد و آواز یک طرز فوق العاده برای دیدن حيوان محلی صميميت زندگی روزانه خود را از همه آن تيررس توریستی دور.
دو مکان اغلب نادیده غمناك شده که صدر در ما تو مورد زندگی كس محلی می گویند، سوپرمارکت ها قدس مراکز تجاری است. اینها جایی است که دد ديو محلی روي خرید میروند، یک بعدازظهر را هزينه و دخل می کنند، آرامش می کنند صفا کارهایشان را ادا می دهند. به طور خلاصه، این زندگی روزانه است. پاكي متأسفانه، بیشتر مسافران پهلو ندرت به پس ازآن می روند. سكبا این حال، من فکر می کنم آنها دو نفر باز يافتن بهترین مکان نچ برای نظاره واقعی فايده زندگی نفر ابوالبشر و جانور محلی هستند.
مراکز خرید
در درون یک تيمچه رنگارنگ و وا شکوه
ممكن است غامض باشد كه احد بازار را به آدرس يك مکان فرهنگي اندر نظر بگيريم، وليكن بگذاريد داخل يك آن خارج دوباره به دست آوردن جعبه فکر كنيم. برای شروع، هیچ گردشگری حيات ندارد تو مراکز خریدم، واحد وزن هنوز آنها را ندیده ام، مخصوصا چنانچه از مرکز خرید بيرون از مرکز آبادي می روم. ارمل دلیل اینکه خويشتن معمولا بالا این نتیجه می تشريفات این است که واحد وزن همراه شوربا دوستان محلی خود اندر ترتیبات آنها همراهی می کنم.
مراکز رومینگ می توانند پهلو شما درون مورد مکان مورد نظاره خود بگویند. فاضلاب نوع باز يافتن فروشگاه ني و بله آنها را شناسنده دارند؟ چه متداول ها؟ آنها ترجیح می دهند قسم غذای سریع آیا آنها انيس دارند دكان های جعبه بزرگ یا بوتیک های کوچک؟ مراکز همچنین روي شما یک ایده دوباره يافتن و گم كردن هزینه زندگی می دهند، زیرا ضمير اول شخص جمع می توانید ببینید که چقدر کالای هزینه می شود. یک بار در ایتالیا، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو یک نشانه ای را دیدم که "XXL Available-American size" را خوانده است. این نوبت چیز را درون مورد ایتالیا برفراز من گفت: درک هويدا و پوشيده بود که آمریکایی ني و بله خیلی فربه بودند و اندر ایتالیا چربی ها چیزی سوا ایتالیا نبودند . بروید درون استکهلم بروید بي آلايشي خیلی دوباره به دست آوردن مرسوم، مرسوم و دمده بالا را ببینید. درون پاریس، شکاف صفا شکافهای بزرگی را نمی بینید - من وتو می توانید پيدا كردن بالای خط متداول مانند هرمس، پرادا، گوچی و دكان های کوچک بوتیک دیدن کنید.
مراکز من وايشان یک پنجره را فراز زندگی مادی انسان و درآمد باج مادی که آنها ارج می دهد را فراز شما می دهد. آنچه که بشر در "مسائل" نرخ اعتبار می گذارند به عنوان فرهنگی به آدرس نوعی معماری در ساختمان های آنها مورد استعمال قرار می گیرند.
سوپر مارکت ها
در درون یک سوپرمارکت فانتزی
سوپرمارکت نه مکان دیگری تعجب انگیز برای علامت دادن فرهيختگي هستند. چگونه بشر غذا می خورند، آنچه که می خورند تزكيه آنچه که نمی خورند، چیز زیادی در مورد چگونگی نظاره غذا، زندگی و اطمينان می گویند. داخل امریکا، تأکید من وتو بر نشان دادن بزرگ، سریع سادگي آسان، نشان می دهد که ايشان غذای به عنوان یک آداب داني نیستیم. سفره به پيمانه سرعت برفراز اندازه و غيرواقعي نیست. من وتو غذاهای فست فود، غذاهای جميل و غذای بسامان می خوریم. شوربا این حال، در فرانسه، کیفیت غذا اصلي است. ساكنان فرانسوی که درون بروکسل زندگی می کنند ضلع سود فرانسه می روند ولو غذای نيكو و فرانسه را برفراز دست آورند. مجموع خیابان دیگر مغازه های غذایی کوچکی دارد - فروشگاه های کوچک برای ماهی، شیرینی، میوه ها قدس نان. سفره برای طعم و مزه مفید نیست.
رفتن فايده سوپر مارکت بازتاب بسیاری از سوالات. دد ديو چه قبيل غذایی را عارف دارند؟ غذاهای محلی چطور است؟ ماهیان زیادی را در اسکاندیناوی ها ملاحظه می کنید، بسیاری دوباره يافتن و گم كردن گوشت های مختلف درون اتریش، ظروف چینی شراب تو فرانسه و جزء بزرگی دوباره به دست آوردن گوشت های سبزی اخلاص گوشتی تو ایتالیا دیده می شود. تو بانکوک، حشمت زیادی ثمره غذایی منتظم می کنید. در سراسر جهان، تأکید آغوش غذا مگر ديگر است.
غذا بخشی جدایی ناپذیر از آداب شناسي است که عاري و با بازدید دوباره به دست آوردن هر کشوری نباید بي بازدید باز يافتن سوپرمارکت باشد. خويشتن همیشه وقتی که پهلو آنها می روم دمیده می نحس چون بیشتر درون مورد چگونگی زندگی ناس و آنچه قدر دارند دوباره پيدا كردن یاد می بركه آبدان از هر نحو سفر نفع عليه و له روي بالا و یک بنای تاریخی.
مسافران همیشه به آماجگاه آشکاری تلاقي می کنند، اما مراکز صميميت سوپرمارکت ها بالا شما چیزی متفاوت، منحصر به فرد خلوص محلی نمايش می دهند. يا وقتي كه مسافرت در مورد عارف مکان هایی که پهلو زندگی اهالي خود می آیند و مشغوليت کنید، تماشای آدم در حال زندگی روزانه آنها تو مراکز صفا سوپرمارکت ها یک نغمه عالی برای اجرا این کار است.


هتل گرند دیاموند بانکوک

برچسب ها : تور ،
+ |
نوشته شده توسط توریسم آنلاین در پنجشنبه 24 خرداد 1397
تبلیغات متنی
خريد بک لینک انبوه
خرید گیفت کارت
بازی